خط مشی

سلام ایرانی عزیز

این سایت با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات برای شما هموطنان عزیز تاسیس شده است.

ولی همانطور که واقف هستید هیچ محصول خوب و با کیفیتی ارزان نیست ولی ما راه حلی برای مشکل پیدا کردیم که تاحدودی پاسخگوی نیاز شما مشترین عزیز می باشد و محصولات را با قیمت عمده فروشی در اختیار شما قرار دهیم.

اما چگونه!؟

با یک راه حل ساده.

ما واسطه ها را حذف کردیم و برای حذف واسطه با تولید کنندگان و ارائه دهندگان محصولات معتبر و با کیفیت وارد مذاکره شدیم و توافق شد تا خریدهایی که از سوی این سایت انجام می شود با حداقل قیمت ممکن باشد و این مذاکرات همیشه ادامه خواهد داشت تا اجناس بیشتر و بهتری را ارائه نماییم.

ما نیز فقط هزینه ارسال و سود بسیار ناچیزی بابت محصول می گیریم و نهایتا جنس را با قیمت عمده فروشی و گاها با قیمتی پایین تر از قیمت عمده فروشی و در بعضی موارد کمتر از قیمت خرید درب کارخانه در اختیار شما قرار می دهیم.

گواه این مطلب مقایسه قیمت اجناس این سایت با قیمت در سایر سایتها و یا مراکز فروش نظیر داروخانه ها، فروشگاه های زنجیره ای و ارزانکده ها، عمده فروشی ها و سایر فروشگاه ها می باشد.

با تمام این وجود پا را فراتر نهادیم و برای خریده های بزرگ و عمده که هدایایی درنظر گرفتیم که شامل یک یا چند یا همه موارد زیر خواهد بود:

تخفیف در خرید

هدیه یادبود

اهداء اجناسی به عنوان هدیه

بازگرداندن مبلغی از وجه پرداختی شما به همراه جنس ارسالی

چراکه ما کاملا اعتقاد و ایمان داریم که این نوع رضایت دوطرفه خواهد بود و ما اطمینان کمل شما را جلب خواهیم کرد و این اطمینان خاطر شما را برای خریدهای آتی تشویق خواهد نمود.

چون که هدف ما مشتریهای فراوان نیست. بلکه ما می خواهیم با مشتریانی که داریم همیشه همراه باشیم.

 

 

One thought on “خط مشی

  1. با سلام
    خطی مشی خوبی دارید.
    سایت شما را لینک کردم.
    موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *